3. lapa no 4 PirmāPirmā 1234 PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 21 līdz 30 no 40

Raksts: par noteikumiem, ja sūta papildspēkus kādais pilsētai!

Pievienošanās datums
    Feb 2010
    Ieraksti
    1

Angry

Galīgi garām, es uzskatu, ka spēles noteikumus, nevar mainīt kkāda servera vidū, tas nevienam neder, Ja tādus, jaunus noteikumus, izdomā... Tad tos, varat ieviest pēc servera restarta!

VISS!

P.s Cerams, ka vadība nāks pie prāta, un nemainīs noteikumus, līdz šī servera beigām!

Pievienošanās datums
    Feb 2010
    Ieraksti
    1

Pamata

Pilnigs sviests! Tad jau vienu dienu nedela kadam varesu palidzet, bet parejas dienas teiksu '''SORRY'' limits nelauj! Lai mirst bada, vai suti vinus navee....!!!
    Un es uzskatu ka tas ir tikai cilvecigi ja kads no savas aly ir cietis no uzbrukumiem vai ka cita, kad japalidz atguties un japiesuta resursi...
    Varbut driz vel izdomas ka tirgus vispar nav vajadzigs...

Pievienošanās datums
    Feb 2009
    Ieraksti
    15

Pamata

kaarteejais debiilisms, buus vairaak par ko MH piekasiities, pietam sisteema vsp nav nemaz paardomaata, pirms tam man vismaz bija saprashana ko var vai ko nevar, tgd uztaisa kaudzi tizlu apakshpunktu, lai MH vareetu labaak piekasiities.
    Manupraat pilniigi nevajadziigs suu...
    Nu taas tik manas domas.

Pievienošanās datums
    Feb 2009
    Ieraksti
    15

Pamata

atvainojos ljoti, ja kko paarpratu, bet Daavi un paareejaa vadiiba, kaa juus domaajat kaadaa d... buus serveris peec tam kad saaksies lielie kari, peec servera vidus, resus vajadzees, labiibu vajadzees, paliidzeet citiem vajadzees...
    katrs otrais buus blokjeets, jo to ieveerot kad saaksies kari buus pagruuti...
    un tieshaam piekriitu paareejiem, mainiit noteikumus speeles viduu ir nekorekti, ieviesiet s2 kas atveerts tiko un ok.

Njemot veeraa, ka neviens te nav pozitiivi izteicies tad nah... to vajag?

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Dzīvesvieta
    Rīga
    Ieraksti
    108

Pamata

Jā, interesanti, interesanti. Manuprāt, nemaz nav tik slikti, kā te daži izsakās. Ja kārtīgi izlasa tad var saprast visu...

Jautājums numur viens -
    1. Var sūtīt 1 stundas produkciju lielākam spēlētājam (3 dienas uz priekšu) 0 ja populācija zem 50.
    Par populāciju zem 50 - saņēmējam/izsūtītājam/abiem?

Jautājums nummur divi -
    Vai kaut kur būs redzams saraksts ar cilvēkiem ar kuriem man būs savienojuma veids numur 2 un 3?

Jautājums nummur trīs -

Vai sistēmā būs iestatīts, ka cilvēks mēģinot iekarot ciemu no cilvēka ar kuru bijis 2. veida savienojums pēdējās 14 dienās nevarēs izdarīt nekādu skādi, vai arī varēs un par to tiks banots?
    Tāpat ar resursu sūtīšanas limitiem - vai sistēma sapratīs, kad limits ir nosūtīts un vairāk neļaus sūtīt vai arī cilvēki tiks banoti par limita pārsniegšanu?

Pievienošanās datums
    Nov 2009
    Ieraksti
    3

Pamata gribeetos arii dzirdeet

Citāts Oriģināli rakstīja Trakais118 Apskatīt aptauju
    Jā, interesanti, interesanti. Manuprāt, nemaz nav tik slikti, kā te daži izsakās. Ja kārtīgi izlasa tad var saprast visu...

Jautājums numur viens -

Par populāciju zem 50 - saņēmējam/izsūtītājam/abiem?

Jautājums nummur divi -
    Vai kaut kur būs redzams saraksts ar cilvēkiem ar kuriem man būs savienojuma veids numur 2 un 3?

Jautājums nummur trīs -

Vai sistēmā būs iestatīts, ka cilvēks mēģinot iekarot ciemu no cilvēka ar kuru bijis 2. veida savienojums pēdējās 14 dienās nevarēs izdarīt nekādu skādi, vai arī varēs un par to tiks banots?
    Tāpat ar resursu sūtīšanas limitiem - vai sistēma sapratīs, kad limits ir nosūtīts un vairāk neļaus sūtīt vai arī cilvēki tiks banoti par limita pārsniegšanu?

Pilniigi piekriitu!!

Pievienošanās datums
    Apr 2009
    Ieraksti
    162

Pamata

Nu ja es esmu pareizi sapratis, tad sistemas mums vnk neljaus parkapt noteikumus, respektivi parsniegt normas nebus iespejams...
    domaju ka laba lieta, jo tagad visi bus vienadi, nevares sudzeties, ka mh vienu uzravu, cits izspruka

Pievienošanās datums
    Oct 2009
    Dzīvesvieta
    Riiga
    Ieraksti
    54

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Elf_RE Apskatīt aptauju
    Nu ja es esmu pareizi sapratis, tad sistemas mums vnk neljaus parkapt noteikumus, respektivi parsniegt normas nebus iespejams...
    domaju ka laba lieta, jo tagad visi bus vienadi, nevares sudzeties, ka mh vienu uzravu, cits izspruka
    Pareizi,kā jau tika minēts,par stumšanu nesodīs!Reāli pārkāpumi nav iespējami.Neļaus sūtīt vairāk un viss

Pievienošanās datums
    Oct 2009
    Dzīvesvieta
    Riiga
    Ieraksti
    54

Pamata

1.Atbilde,ja runājam par 2.savienojuma tipu.
    (Kā es to izprotu)

1. Var sūtīt 1 stundas produkciju lielākam spēlētājam (3 dienas uz priekšu) 0 ja populācija zem 50.
    2. Var sūtīt 2 stundas produkciju mazākam spēlētājam (3 dienas uz rpiekšu), 0 ja populācija zem 50.

Tas nozīmē,ka spēlētājs,kuram ir populācija zem 50 var izsūtīt 1 stundas pordukciju lielākam spēlētājam,un divu stundu pordukciju mazākam spēlētājam vienreiz 24 stundās.Bet nevar sūtīt resursus uz priekšu.
    Spēlētāji kuriem būs virs 50 pop acīmredzot varēs sūtīt vienā dienā lielākam spēlētājam 3 stundu produkciju(bet jārēķinas ka tad nākamās dienas nevarēs sūtīt nekā)
    tāpat mazākam spēlētājam varēs sūtīt 2*3 produkciju uz priekšu un arī jārēķinas,ka pēctam nākamās dienas nekā nevarēs sūtīt.

Pievienošanās datums
    Oct 2009
    Dzīvesvieta
    Riiga
    Ieraksti
    54

Pamata

Par savienojuma veidiem,tie tiks atzīmēti sistēmā automātiski,un vaitad tiešām tik grūti ir apzināt cilvēkus,kuri no jūsu PC spēlē travian?

Par barvežiem,liekas arī tas būs automatizēts,kā tagad neljauj iekarot ciemus 2 vas dienas ja spēlētāji bijuši vienā aly.

Tags for this Thread

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •