4. lapa no 4 PirmāPirmā ... 234
Rādīt rezultātus 31 līdz 40 no 40

Raksts: par noteikumiem, ja sūta papildspēkus kādais pilsētai!

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Dzīvesvieta
    Rīga
    Ieraksti
    108

Pamata

Par savienojuma veidiem,tie tiks atzīmēti sistēmā automātiski,un vaitad tiešām tik grūti ir apzināt cilvēkus,kuri no jūsu PC spēlē travian?
    Ja es aizeju uz internetzāli/kafejnīcu tad uzmini nu, kurš vēl ir gājis savā kontā no tā PC, IP?

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Dzīvesvieta
    Rīga
    Ieraksti
    108

Pamata

Seskis, es to nedaru, bet zinu cilvēkus, kuri to dara. Redz, ko darīt cilvēkiem, kuriem nekur citur nav iespējas tikt tīmekļa plašumos? Un, jā, ja gribi turpināt sarunu - p.m. Aizgāja jau offtopiks

Pievienošanās datums
    Oct 2009
    Dzīvesvieta
    Riiga
    Ieraksti
    54

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Trakais118 Apskatīt aptauju
    Ja es aizeju uz internetzāli/kafejnīcu tad uzmini nu, kurš vēl ir gājis savā kontā no tā PC, IP?
    Taa,kaa tas būs automatizets laikam jau bus diezgan interesanti ar to kafejniicu.Bet nu tam 1pc lietoshanai arii tachu pec noteikumiem ir noilgums ,tas kursh nesen un tas kursh senaak ,kautkaa taa .
    Anyway ja pekshnji resus vai ciemus nevaresi kadam iekarot kuram cereji,vismaz zini ka esat vienaa kafejnica regulaari ... nezinu uzskati to par iespeju sabuchoties vai izrekinaties ar pretinieku dziivee .
    Lab joks,
    Anyway pamata aprises ir skaidras un tad jau redzzees ka tas dziivee darbojas ...
    Gruti ir pec manuaalja ko darit,ja reali netiec aptaustit .

Pievienošanās datums
    Jan 2010
    Dzīvesvieta
    tavā skapī , pa kreisi , nē uz otru pa kreisi !
    Ieraksti
    332

Thumbs down -.-

visos serveros arzemju cik speleju viss normāli šeit kautko vislaik izdomā . viss sasteigts nekārtīgs un nesaprotams . tas ir viens no iemesliem kapec labāk spēlēju kkādā ungārijas vai dievs zin vēl kādā serverī ne te .. mani te tur tik akonts s1 + citi no viena pc

Pievienošanās datums
    Feb 2010
    Ieraksti
    11

Pamata

Tad tā stumšanas sistēma ir ieviesta? Kāds jau ir saskāries ar tiem ierobežojumiem?
    Vai droši varu s2 sūtīt tik daudz resus cik ļauj sistēma vai tomēr vēl pašam jāseko līdzi?

Pievienošanās datums
    Sep 2009
    Ieraksti
    13

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja seskis Apskatīt aptauju
    Tad tā stumšanas sistēma ir ieviesta? Kāds jau ir saskāries ar tiem ierobežojumiem?
    Vai droši varu s2 sūtīt tik daudz resus cik ļauj sistēma vai tomēr vēl pašam jāseko līdzi?
    Jauna sistema jau ir ieviesta.

Pievienošanās datums
    Sep 2009
    Ieraksti
    7

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja S_P_E_R_M Apskatīt aptauju
    visos serveros arzemju cik speleju viss normāli šeit kautko vislaik izdomā . viss sasteigts nekārtīgs un nesaprotams . tas ir viens no iemesliem kapec labāk spēlēju kkādā ungārijas vai dievs zin vēl kādā serverī ne te .. mani te tur tik akonts s1 + citi no viena pc
    Nav gluži tiesa, šitie jaunie noteikumi ir arī citos serveros. Neiedziļinājos, bet šķita, ka ne visi ar tiem ir apmierināti.

Un, starp citu, travian.lv lapā pieejamie noteikumi ir vecie.

Pievienošanās datums
    Jan 2010
    Dzīvesvieta
    tavā skapī , pa kreisi , nē uz otru pa kreisi !
    Ieraksti
    332

Pamata ?

wiņi jau ir ieviesti ? ja tā tad nekādas izmaiņas neredzu XD
    bet jautājums ja vēl draugs ieiet kaut vai vienu reizi caur šu kompi savā akontā viņs arī pieskaitās pie šitiem 1pc automātiski ?

Pievienošanās datums
    Oct 2009
    Ieraksti
    2

Pamata

Vai ar jauno stūmēju līdzi nāk problēmas?!
    Šāds man nu bieži parādās:

Savienojumam iestājās noildze
    Gaidot servera s1.travian.lv atbildi, iestājies noilgums.
    * Lapa var būt īslaicīgi nepieejama vai pārāk aizņemta. Mēģiniet
    vēlreiz pēc pāris minūtēm.
    * Ja nevarat atvērt nevienu lapu, pārbaudiet sava datora tīkla
    savienojumu.
    * Ja jūsu datu aizsardzībai tiek izmantots ugunsmūris, pārliecinieties,
    ka Firefox ir atļauts piekļūt tīmeklim.

Pievienošanās datums
    Dec 2009
    Ieraksti
    49

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Archidor Apskatīt aptauju
    Vispār noteikumi par resursu sūtīšanu ir ļoti nepārdomāti, un apgrūtina dzīvi daudziem, plus vēl multihunteri ir pārāk piekasīgi, par resursu sūtīšanu alianses ietvaros, manuprāt alianses transfēriem vispār vajadzētu izveidot atsevišku noteikumu nodaļu, kur noteikumi būtu maigāki un sods nebūtu -10% no ēkām ka to tagad dara multihunteris
    Veci tad tev veicas ja tev liek -10 no ēkam,jo man pēdējas 7reizes uzlika 25% no resursiem,ēkam.
    ...

Tags for this Thread

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •