1. lapa no 4 123 ... PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 1 līdz 10 no 40

Raksts: par noteikumiem, ja sūta papildspēkus kādais pilsētai!

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Ieraksti
    19

Exclamation par noteikumiem, ja sūta papildspēkus kādais pilsētai!

No noteikumiem
    §3.1 Galvenais

Ja Jūs kareivji palīdz aizstāvēt kādu pilsētu, kurai uzbrūk, Jūs drīkstat spēlētājam nosūtīt labību, lai pabarotu Jūsu kareivjus. Parasti atļauties labības daudzums ir pietiekami liels, lai uzturētu Jūsu armiju dzīvu apmēram 24 stundas.
    ----------------------------------------
    1) Tātad sanāk tā, ka es tāpat nevaru neierobežoti savam karaspēkam sūtīt ēdienu, ja es viņu turu citā ciemā?

2) sanāk ka es varu sūtīt resursus tikai tanī brīdī, kad otrai pilsētai uzbrūk, un ja pēc 2 stundām beidzas uzbrukums, bet zinu, ka vēl uzbruks, tad ko man darīt.

3) un pēc noteikumiem secinot, ka atļautais labībības daudzums uz 24 stundām - tas nozīmē, ka tajā laikā kādam man ir jāuzbrūk, lai visu laiku varētu tur turēt karaspēku?

4) Vai es nevaru turēt un uzkrāt savu karaspēku citā ciemā, un regulāri sūtīt tam labību?

Un kā pēdējais - kļūda tulkojumā " Parasti atļauties labības daudzums... "

Alga Guest

Pamata

Nevajag nekam uzbrukt, vienkārši, ja tavs karaspēks stāv papildspēkos, tu vari nosūtīt labību,lai pietiek aptuveni 24 stundām.piemēram,ja aizsūtīji 100 falangas, tad 7000 labības tu nedrīksti sūtīt, drīksti 2400.Pēc 24 stundām vari vēl nosūtīt u.t.t.
    Nav obligāti sūtīt uzreiz daudz, tikai jāskatās ,lai kopējais daudzums nepārsniedz atļauto.
    Par 4. punktu īsti nezinu, kā ir ar labības sūtīšanu, bet turēt un uzkrāt var

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Ieraksti
    19

Pamata

paldies par izsmeļošo atbildi,

Gaidām vēl atbildi uz 4 jautājumu.

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Ieraksti
    25

Pamata

Tas par taam 24h ir domaats, ka nedriikst suutiit vairaak labiibu, jo tad tas paarkaaptu noteikumus.

Un par 4. jautaajumu domaaju ka taa dariit var, jo to tikpat labi var trakteet kaa papildspeekus tam ciemam, kas regulaari tiek papildinaati.
    Pietam nav obligaati jaabuut uzbrukumam, lai suutiitu papildspeekus, to var dariit vnk "gatavojoties uzbrukumam".

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Dzīvesvieta
    Latgale
    Ieraksti
    30

Pamata

Vispār noteikumi par resursu sūtīšanu ir ļoti nepārdomāti, un apgrūtina dzīvi daudziem, plus vēl multihunteri ir pārāk piekasīgi, par resursu sūtīšanu alianses ietvaros, manuprāt alianses transfēriem vispār vajadzētu izveidot atsevišku noteikumu nodaļu, kur noteikumi būtu maigāki un sods nebūtu -10% no ēkām ka to tagad dara multihunteris

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Dzīvesvieta
    Rīga
    Ieraksti
    108

Pamata

Piekrītu par aliansēm, jo aliansē, kurā biju es bija tāda stratģija: 24h laikā mūsu karavadonim jāizsūta 1 stundas resursu produkcija, lai varētu veidot armiju, ar ko alianses biedrus aizstāvēt, kad tiem uzbrūk.

Alga Guest

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Trakais118 Apskatīt aptauju
    Piekrītu par aliansēm, jo aliansē, kurā biju es bija tāda stratģija: 24h laikā mūsu karavadonim jāizsūta 1 stundas resursu produkcija, lai varētu veidot armiju, ar ko alianses biedrus aizstāvēt, kad tiem uzbrūk.
    nu bet taču 1 h produkciju tu vari droši sūtīt...

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Dzīvesvieta
    Rīga
    Ieraksti
    108

Pamata

1h produkciju jā, bet ja vajag vairāk, piemēram aizsūtīt alianses dibinātājam lielu summu resursu lai uzceļ vēstniecību.

Alga Guest

Pamata

nu,padomājot, tā ir dibinātāja problēma, kā viņam paplašināt vēstniecību-ja ir uzņēmies dibināt aliansi, jāpadomā arī kā to paplašināt..

Pievienošanās datums
    Sep 2008
    Ieraksti
    19

Pamata

Sanāk tomēr ka es nevaru alianses, vai kādam citam ciemam palīdzēt ar labību, ja tajā ciemā notiek karadarbība un mani kareivji tur nav iesaistīti? (nu ar domu ka ja nevaru palīdzēt ar kareivjiem,tad vismaz ar labību citu kareivjiem)

Tags for this Thread

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •