Rādīt rezultātus 1 līdz 5 no 5

Raksts: paslēptuves

Pievienošanās datums
    Dec 2009
    Ieraksti
    22

Pamata paslēptuves

Divi galli strīdās.
    Strīda tēma:"Vai gallu ciltīs paslēptuves ir vajadzīgas vai nav?"
    viens saka ka nav vajadzīgi, otrs-ka ir vajadzīgi

Varbūt kāds spēs izšķirt šo strīdu?

Pievienošanās datums
    Jan 2010
    Dzīvesvieta
    zinu tikai to ka Latvijā
    Ieraksti
    100

Pamata

m,an liekas ka viens galls ir uz off un otrs uz deff tāpēc tā ir bet par tēmu no vienas puses ir bet no otras nav piemēram man neviens neuzbrūk ja arī uzbrūk tad reti un paslēptuves aizņem vietu bet ja man uzbrūk tad man ir jāslēpj resursi lai pretinieks to nedabū
    oskars smird

Pievienošanās datums
    Mar 2009
    Ieraksti
    89

Pamata

Atkarīgs no spēles posma. Ja resursu ienākums ciemā ir 60 stundā, tad paslēptuves ir vajadzīgas - kamēr ciems paaugās, lai nekļūtu par iemīļotu fermu. Ja ir sasniegts resursu lauku maximums - 1000 (neskaitot oāzes), vai vēl trakāk - tā ir galvaspilsēta ar resursu laukiem pāri lvl10 - paslēptuves pilnīgi noteikti ir liekas.
    Taču par sākumā saceltajām pāris paslēptuvēm var neuztraukties - vēlāk tās varēs nojaukt (protams, ja būs lvl10 galvenā ēka).

Pievienošanās datums
    Jul 2009
    Ieraksti
    79

Pamata

Gallam pilnīgi noteikti vēl pirms noob deffa beigām ir jābūt paslēptuvei normālā līmenī un mednieku mājai ar dažām lamatām. Pirmās pāris dienas uzbrucēji feilos, bet pēctam ir jātaisa armija. Kad ir armija, nav vajadzīgas paslēptuves.

Svarīga arī ir apkārtne un alianses - būdams labā aliansē, tevi respektēs, bet uzbrucējs nerespektēs tevi, ja būs pats labā ally.

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •