32. lapa no 34 PirmāPirmā ... 223031323334 PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 311 līdz 320 no 340

Raksts: Lv1 atkal no jauna..

Pievienošanās datums
    May 2010
    Ieraksti
    58

Pamata .....

Ampelmanis un SIM City pierādija ka ir īsti vīri. Tikko sagāza savu WW, lai pierādītu ka neies pāri līķiem un draugiem, atšķirībā no dažiem citiem gudriniekiem.

Pievienošanās datums
    Sep 2010
    Ieraksti
    1

Pamata

tak lai lauminjas uzsit par memmme brinumu
    tik jasaruna lai neviens necel augshaa un sple ieligs uz vel vienu gadu

Pievienošanās datums
    Dec 2010
    Ieraksti
    9

Pamata doadj homes.

Citāts Oriģināli rakstīja markoni3 Apskatīt aptauju
    Ampelmanis un SIM City pierādija ka ir īsti vīri.

Kont un dakteris jau tieshaam ir iisti viiri (pirmais sola sievietei pa muti ja satiks,otrs uz katru feiku raudaaja ka defu vajag)

veel viens iists viirs ir lojds

LoydsTSB rakstīja:
    ah kaa mani prikolii taadi miikstie kaa tu, uzvediiba tikpat tizla kaa bilde skypee, mosh iedod adresi, naakamnedelj buushu LV, gribas sadot pa seju taadiem virtuaalaas pasaules dieviem

p.s. iedevu adresi un jaagaida buus ciemos )))
    Last edited by cyka; 08-21-2011 at 09:01 AM.

Pievienošanās datums
    Oct 2010
    Ieraksti
    25

Pamata

Man grūti iedomāties kā kāds otru var piespiest "iet pāri līķiem" - vēl jo vairāk te - virtuālajā pasaulē. Bet runājot par līķiem - šī tak ir kara spēle, kur jebkura armijas vienība tiek gatavota ar domu par līķiem. Un, ja tu neiztaisīsi līķi no naidnieka, tad viņš to iztaisīs no tevis. Šoreiz Ampelmanis izdarīja pašnāvību, tādējādi naidniekam pat nebija jāpiepūlas lai pārkāptu pār viņa līķi. Bet vispār jau piekrītu viņam - gods (cik nu šis jēdziens savienojams ar karu) augstāks par visu. Tikai kāpēc bija jānoārda savs PB, lai pierādītu, ka "neies pāri līķiem"? Simi lai publiski nomērdē badā savus off - tas būs labs pierādījums.
    P.S. Vispār iepriekš laba doma izskanēja - varbūt kāds varētu noārdīt arī memmes PB, tad varētu visi draudzīgi sākt no nulles!

Pievienošanās datums
    Oct 2009
    Ieraksti
    3

Pamata

Āgar (cyka),kam ko solījis esu? par tiem defiem,pats klaigāji uz katru spamu,defu laidām 15h uz vienu galu,kad spamoja....ar Šamani viens galā tikt nevarēji,kad suportus katāja. Tagad Nl sarunā,pats zini ar ko,un ejat augšā....nav brīnums,ka katru serveri niks jāmaina,lai nenoķer

Pievienošanās datums
    Oct 2009
    Ieraksti
    35

Pamata

Es arī paraudāšu. Mocarts mani neiekļāva memoriālajā plāksnē, jo viņa PB nojaucu ārpus darba laika Patiesībā stulbi izdarīju, jo līķus jau neviens vairs nespārda, vajadzēja pataupīt priekš kā interesantāka Hei! Jauku dienu!

Pievienošanās datums
    Aug 2011
    Ieraksti
    88

Pamata nju

nolējās smuki te daži.
    varbūt pietiks vilkt garumā?

Pievienošanās datums
    Feb 2011
    Ieraksti
    7

Pamata

Ampelmanis un SIM City pierādija ka ir īsti vīri. Tikko sagāza savu WW, lai pierādītu ka neies pāri līķiem un draugiem, atšķirībā no dažiem citiem gudriniekiem.
    nojauca tapeec ka negribeeja pilniigaa kaunaa krist atraujoties pa degunu no nataaru uzbrukumiem kas sit cauri defam..

Pievienošanās datums
    Sep 2010
    Ieraksti
    33

Pamata hei

varbūt uzcelsiet vienreiz to dranķa ww un beigsim serveri?jau apnikušas tās klačas un lielie blatoni ar saviem 200k offiem.

Pievienošanās datums
    Aug 2009
    Dzīvesvieta
    Rīga
    Ieraksti
    77

Pamata

Ja gribi mani par Hansu saukāt, tad saukā laimīga, šajā replikā tu parādi kādam jābūt kārtīgam vidusmēralatvietim. Tātad vārdu turēt nevajag, norunas ir tikai ieziepēšanās, un spēlēs beigās kādam iebliezt pa WW ir izcila māksla. Tikai vienu te piemirsi, ja Burbulāde nebūtu ieziepējies visiem lielajiem spēlētājiem, sākot jau ar Ampelmani, tad vinjam nebūtu ne tikai sveša konta no kā iebliezt, bet paša Burbuļa jau sen uz serv1 nebūtu, vinjs sen jau būtu nokatāts. Ampelmanis vinja kontu pieskatija, palīdzēja spēles sākumā, un ja finālā par to viņam izārda WW un tu Rakella vēl par to priecājies un citus pamāci ka tā vajag darīt (tak jau tavs draudziņš Riko nesen skaipa sarakstē kaut kam bij atzinies ka mūžā esot ar tevi Rakella tikai 3x sazinājies, nu vai nav smieklīgi?) tad man atliek vien novēlēt lai Burbulis t4 servera nobeigumā tā kārtīgi uzbliež pa RE WW ciemu. Ja vien RE tik ilgi izvilks.

Tad jums pavērsies ilgi gaidītā iespēja sazināties ceturto reizi dzīvē un tu kopā ar audiku varēsi Burbulim apstāstīt cik forši, ka viņš nekad nevienam nav ziepējies un kārtīgi pabeidzis serveri. Varēsi sabučot viņu. Būtībā tas ir tavs elks, to jau sapratu. Uzmetēji un krāpnieki, Rakella ir tavi elki.

P.S. Ja Burbuls stāsta visiem ka ir pnjēmis Beast kontu bez e pasta maiņas un mierīgi tur auzdzējis offu, tad godīgi sakot man paliek arvien grūtāk atzīt vinju par kaut cik sakariigu speeleetāju.
    tu atkal sāc jaukt speli ar real life. tas,ka tev nones GP/WW nekas traks nav. neviens tavu vecmamiņu nepiesmeja un bernus nenogalināja.
    isti nesaprotu kāpēc tik ļoti šuj man draudzību ar burbuli...
    nu palaidu es beast acc pa pelmeni-un? tikpat labi vareju aizsutit pa citu ww
    T4 burbuls var sist pa RE ww,bet šaubos viņš sitis,jo RE tas arī ir burbulis. FAZ ir tikai statistika(atpūšas no uzvarām speedos un bauda speli) un RE vada burbulis par 100%

trava nav draugu tev ally ar kurām ir KF. trava savējie ir max 5-10 speletaji kurus labi pazīsti real life un viss. parejie tiek pakartoti lai tiktu pie uzvaras.(labs piemers tu esi. jau kuro serveri mocies,bet uzvaras nav-tik ņaudēšana forumā,ka sliktie onkuļi ar tantēm tevi/citus uzmetūši)

pamacities no burbuļa bij domāts par ofa punktiem servera garumā. tu visos serveros nesi savacis cik dabun pa nedeļu viņš jebkura serverī.
    Last edited by rakella; 08-23-2011 at 01:00 AM.

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •