Tā kā mistisku iemeslu dēļ pamācības ir dlēgtas jāliek pie cits .

Jau iepriekš brīdinu - drukāju diezgan ātri + ar vienu roku , tyadēļ bieži rodas kļūdas , sorry jau iepriekš

Negarantēju , kas viss ko es daru ir 100% pareizi , bet es rakstu kā nu es +/- daru vai mēģinu darīt .

Vēlviena lieta ir terminoloģija ja rodas kkas neskaidrs rakstat , beigās dazus terminus pasaidrošu , ja atcerēšos un neapniks

Sāksim ar fermām , tā jauniņajiem parasti ir liela problēma .

Būt fermai nozīmē , ka tu dod prom resursus . Lai to nedarītu ir jācēl paslēptuves - vienu uz lvl 10 un tad vairākas uz 1 līmeni sabuvējam visus laukus ar 1lvl paslēptuvēm tad sa ceļam vairākas uz to 10 līmeni . Paslēptuvju summārajam oslēptajam jāvbūt vairāk neā jums ir noliktava /klēts .
Obligāti tērējam resursus nekrājam bez vajadzības un nebūvējam nevajadzīgas ēkas .

Būtība viss ko jums vajag ir lauki , paslēptuves , galvenā māja , , pulc vieta ( lvl1 ) , klēts/noliktava , tirgus , nu arī kaarmas un akadēmija ( + tai piederošās ēkas pēc vajadzības- lai uzbvētu pirmo deff karavīru + izpētitu pirms tam )

uzdevumus var mierīgi pildīt tā kā jums dod uzdevumu devējs tikai uzspiežam uz p[aslēptuvi pirms jums beidzas iesācēju aizsardzība .

būvējam defu , ja sit nost varat runāt ar kaimiņiem , varbūt viņiem tā paša problēma sadarbojaties sākat krāt armiju visi kopā 1 ciemā - brucējam būs lielāki zaudējumi , skataties kas ir uzbrucējs ir gadījumi kad uzbrucēja alianses pretinieki var būt ieinteresēti jūsu defošnā tādējādi izdarot zaudējumus viņam . ja esat pietiekoši stipi iekarojiet oāzi , tur arī var glabāt karavīrus , jābaro uz ciema reķina .

Runājot par ciemiem , jaunajiem es iesaku galvaspilsētu kā 9c (ar 9 labības laukiem ) , tad jums būs gan labība , gan resursi . ( es pat tagad ļoti biezi nemu 9c ciemus ) izvēlotied ciemu ļoti btiskas ir oāzes , katram ciemam var būt 3 oāzes ( vaoņu māja 10 , 15 un 20 lvl ) vislabāk ņem kur ir 3 50% labības oāzes , tas dos 150% vairāk labības , tātad jums būs par 150% vairāk karavīru ko varēsiet uzturēt .
pr pārējiem ciemiem ir vairāki varianti
1) būvēt tikai apkāt galvenajam ciemiem
2) aizņemt tuvākos 9c un 15c ciemus vai ciemus kam labas oāzes - normas robežās , nu lai vav baigi tālu 1 no otra .
3)uzbūvēt kādus 3 vai 4 apkārt ciemus , tad celt uz augšu akadēmiju , rezidenci un būvēt resnos ( senatori , barveži utt ) šādā gadījumumā ir vēlams lai no galvaspilsētas nebūtu attīstīti daudz ciemi bet vismaz 1 vai 2 senatori , ideāli ja 3 . Tad jūs varat ar armiju uzsist no galvaspilsetas - jūsu 3 senatori noņem gana daudz lojalitātes bet ar citiem jūs tikai iekarojiet . Stratēģija ir tāda , ka a galvenās pilsētas senatoriem /barvežiem jūs neko neiekarojat , bet tikai samaziniet lojalitāti . Kad esmu oferis es ļoti bieži daru tieši tā ( parasti man ir 2 barveži ) es uzbrūku ar galveno ciemu , tad tajā pašā sekundē iebrūku no pārējiem ciemiem . galvaspilsētas armija visu izsit , nokato rezidenci un sāk nemt nost lojalitāri , pārējie to turpina un noņem . Varat runāt arī alianses palīdzību ( piemēram 2 spēlētāji ar armijām + 2 senatoriem katram uzbrūk , tad iet kāds vājāks ar 1 senatoru un atņem ciemu . Tad pēc sekudes piemēram ierodas defs . atkarīgi kā ir saplānots un cik pezīza ir komanda .
Pat ja jums ir tikai 1 senators un jūs iekarojat normāl ciemu car sākties tā saucaā ķēdes reakcija - jauniekarotajam ciemiem būs jau attīstīta infrostruktūra , ja vēl no tā nav attīstītu ciemu , tad jūs varat iegūt 2 senatorus no šāda ciema , ja iet ļoti veikli tad pēc neilga laika jums ir jauns senators ( parasti sanāk tā , ka no iekarotā ciema ir atīstīts 1 ciems un jums lai būvētu resno jāuzeļ rezidence uz 20 līmeni . tad jūs skataties kāds ciems n šī attīatīts - labs ņemam , slikts katojam nost , kad jūs iekarosiet šo ciemu kas jau bija itkā no iepriekš iekarotā ciema jau atīstīts , jūs ievērojiet , ka jums atkal ir 1 brīvavieta un varat būvēt senatoru . iearojiet vēl vienu ciemu .
Tagad esat ieguvuši jau 3 ciemus , tā turpinot ātri var sacelt populāciju .
Irliela iespēja , ka šie ciemi ir ferm,as lielāiem spēlētājiem tādēļ arī iekarošanu veiciet uzmanīgi , JO , kad jūs iekarojat ciemu armija kas gāja virsū parādās kā papildspēki tajā ciemā , ja uzbrukāt ar lielu armiju tad labāajā gadījumā tā sāks mirt no bada , sliktākajā kāds ar armiju nositīs jūsu armiju ( kas visdrīzāk ir paredzēta uzbrukumam ) .

Atcerieties uzbrukumam lietojiet tikai uzbrukumam domātu armiju , neuzbrūkiet ar falangām , proteriešiem , kā arī ar priesteriem . pret defu būs vienkārši jūsu karavīru malšana kā gļasmašīnā . būībā arī leģionāri un paladini ir gan ofs gan defs , bet daudzi tos izmanto uzbrūkot .

Nekad nesūtiet ziņešus un citus izlūkošanai domātus juitus kopā ar citiem karavīriem , viņi kopā ar citiem neko nedod un savu funkciju nepilda .

man te tads dikti bezplāna skaidrojums sanāk , bet parunāsim par sākuma stratēģiju oferiem un tad jau arī ne pa tēmu aizies

es vienmēr daru tā :
Izvēlos germāņus ( ar citie ja ofojos , tad tikai vēlāk )
uzbūvēju galveno ēku lvl 3 , pulc vieta lvl 1 , tad kazarmas .
Sanāk resursi 2 karavīriem , uzbūvējam un fermojam , vienu dienu fermojam visus kaimiņus ceļam tik vēl karavīrus , nebaidamies npo negatvas labības , jūs barojat karavīrus laupot .
Vēlāk mīnusi būs vairākos tūkstošos , bet resursu pieplūdums būs pietiekoši liels lai pabarotu
es fermioju līdz sanāk kādi 40 - 50 karavīri , sāk jau nopietni trūkt labība ( citreiz ātrāk , citreiz vēlāk , bet viņa un koks trūkst , dzelzs pa daudz .
jāsāk celt labības lauki , paralēli varat arī citus lakus un noteikti paslēptuvi būvēt . būvējam arī armiju , tai jābūt vairākas reizes vairak nekā populācija visu spēles laiku ( parasti mēģinu nenokrist zem armija = 3xpopulācija, neatkarīgi esmu es deferis vai oferis , ja esat oferis 5-6x populācija ir labi esneesmu super aktīvs + zeltu nelietoju , tādēļ kad esmu oferis parasti turās 4x pupolācija varbūt monantiem arī uziet vairāk , bet ja esat aktīvs noteikti bs vairāk

Būtiski ir būvēt armiju 1 ciemā , ja esat baigās pro un jūs ir daudz varat arī būvēt armiju vairākos ciemos , tad jums vairāki hammeri sanāk

uzbrūkot ar galveno armiju kam stiprākam par parastu fermu ir būtiski sūīt arī feikus ( ubrukums ar 1 karavīru / katapultu ) tad pretinieks nezin kur tad jūs pa īsto ejat un jūs varat izbēgt no defa un ja nāk līdzi katapultu svīta - droši pakatot būdiņas un lauciņus jūsu upurim .
Visbiežāk tiek defota galvaspilsēta , vai kādi crop ciemi , protams arī artiaktu ciemi , pārējos sastapt defu iespēja ir mazāka , ļti daudziet pārējie ciemi ir tukši un pilni ar resursiem . daudziem spēlētājiem armija ir tikai galvaspilsētā , parasti 2 līdz 4 tūkstošus liela , nesaba;ancēta atkarībā no tā cik liels spēlētājs , bet parasti jauniņajiem kautkā tā arī ir . vairumam armija ir mazāka nekā populācija , ja esat labs spēlētājs un jums tā ir daudz lielāka , tad dižām proiblēmam uzvarēt nevajadzētu būt .

Galluem parasti ir daudz falangu ,romai proteriešu , nu ģemanim parasti lekās +/- sabalancēti , nezinu kāpēc varbūt tik tā parasti man sanāk

aa runājot vēl par t4 serveri , te ir tāda fīča ko nesen es ievēroju , nezinu tik kā ir lv serveros .
Vārdusakot efekts ir tāds kā ērgu acu artifaktam - tu redzi kāda tipa karavīrs nāk , ja uzbrūkošo skaits ir mazāks nekā tavas pulcēšanās vietas skaits , tātad , ja jums visos ciemos būs ulcēšanās vieta 2 līmenī jūs vairs ar feikiem kuros ir tikai 1 karavīrs iebiedēt nevarēs . ja max ir 20 līmenis , tas nozīmē , ka tagad feikojot būs jāsīta 20 karavīri , diezgan salīti ne ? kā tad ja sūtat viļņos un uz vairākiem ciemiem , nav vairs kā agrāk

Par iesaceju aizdardzibu - t4 ta pazūd kad jūs ejat sist pa spēlētāju , jūs varat droši laupīt natārus un oāzes , starp citu ,kā spēlētāji kautko salaupa t4 serveros ja vēl visem ir iesācēju aizsardzība ? Viņi laupa oāzes ! Ar varoni to izsit visu saliek uz uzbrukuma spēku , bieži iek būvēti vairāki konti , viens , piemēram upurējas izsist to oāzi , otrs laupa , nu kautkā tā , tikai uzmanetes vai jūs nenobano

Runājot par laupīšanu , kā izsekot visām tām fermām ?
ir vairāki varianti :
1) sekot tam kā ierodas ubrukumi ( pēc reportiem ) , ļaut tiem krātes , tad ik pa 10 tos pārskatīt - ar vidējo taustiņu pelei atver katru kā NEW TAB , parsuta uzbrukumu un at to pašu videjo taustiņu aizveram , tad atārtojam darbību līdz visi 10 izsutiīti , tad keramies pie nakošajoiem 10 , pēc stam skatamiex vai neizlaidām kautko .
2) var veidot visādus exeļa linku mudžekļus un sistēmas , tas veidot visādas formulas , kautko nezin korēģināt varbūt pr izrēķināt cik jums atmaksājas sūtīt tam un tam , tad visādas prioritātes vai arī vienārši saglabāt linkus
3) var izmantot botus ja gribas papēlēties ar likteni un multihunteriem
4) ja ir plus konts var`skatīts uz ko ir nosūtīts uzbrukums un uz ko nav .

ok viss , vēlāk klautko uzdrukāšu