2. lapa no 3 PirmāPirmā 123 PēdējāPēdējā
Rādīt rezultātus 11 līdz 20 no 25

Raksts: zelts bezmaksas

Pievienošanās datums
    Apr 2009
    Ieraksti
    20

Pamata

mana skatijuma deretu serveri restartet.
    savadak saubos vai te vel kads paliks.
    Ja bloka paliek manas alianses vadosie speletaji neredzu iemeslu turpinat.
    Te bez zelta nemaz spelet nevar, vienigi fermas statusa.
    Zinam to ka tikai tad kad zz iespejas tika iedotas parejiem,tik tad tirgus sakartojas.pirms tam bij vienkarsi murgs.Zinu es ar neesmu parak pieskaitams bet pat man roka necelas pirkt spaini pa 22k sudrba nerunajot par parejo.
    sis ir LV serveris nevis kaut kads arabu

Pievienošanās datums
    Mar 2012
    Ieraksti
    1

Pamata

Šis servers tika pataisīts par tādu, kad ja tev nav zelta, tev nav jēgas vispār spēlēt. Arī nesaprotu kādēļ šī kļūda tik ilgi bija pieļaujama. Tika vien labota, kad viss servers jau bija sabojāts un grūti bija atrast tādu kuram šī zelt nebūtu.

Pievienošanās datums
    Aug 2011
    Ieraksti
    88

Pamata

es gan varu norādīt kam nav neviena ZZ zelta banāna (cik zinu). Gungāni kā bija, tā stāv, neviens nav banots.

serveris starp citu tīri ok izskatās, jo ir gungāni + akadēmija izskatās ok, jo pretējās visas alianses savilkās kopā daudz maz. nav tāds kā RE (no vecā s4) vai MZ (no patreizējā s1) variants ka visi būtu viena liela kf. serveris ir ok.

Pievienošanās datums
    Mar 2012
    Dzīvesvieta
    Tavā datora monitorā, jeb tev tieši priekšā!
    Ieraksti
    19

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja alyd_ Apskatīt aptauju
    es gan varu norādīt kam nav neviena ZZ zelta banāna (cik zinu). Gungāni kā bija, tā stāv, neviens nav banots.
    Tas, ka to pašu darīja ar multikontiem nenozīmē, ka viņi ir tīri. Interesanti, kādēļ par 1plāksteri pingvīns, saldais un citi saņem 20-30k sudrabu vairākas reizes dienā/nedēļā? Interesanti, kurš ir tik bagāts un kuri tur tiek iesaistīti... Līdzīgi, kā BrutoII, bet viņš to dara mazliet godīgākā ceļā, bet tāpat pārkāpjot noteikumus...
    Last edited by Wu-kong; 03-30-2012 at 01:02 AM. Iemesls: Precizēju

Pievienošanās datums
    Mar 2012
    Ieraksti
    3

Pamata

Pats labākais, ka es iepumpēju vienādu zeltu skaitu sev un savam čomam, man nav bans un viņam ir, tā ka varu godīgi pateikt, ka visi nav nobanoti, lai arī citi mēģina pateikt, ka visi ir nobanoti. Sanāk laimes spēle, kurus pieķers un kurus nē. Tas bezmaksas zelts joprojām ir apritē, bet ne visi sodus ir saņēmuši. Un jā, beidzot tirgus ir sakārtojies. kaut daudziem jau ir uzkrājums pa 25 spaiņi, mākslas darbi utt.

Pievienošanās datums
    Aug 2011
    Ieraksti
    88

Pamata

tas ko Tu te teici par Gungām ir vnk bullshits. veci biedri ar šito jau ir saskārušies un zināja nelietot.

T4 versijā var pilnīgi legāli drukāt sudrabu/zeltu. Kā? dabū kādus draugus vai ko, kas reizi dienā ienāk savā kontā, visu uz izsolēm un mauc sudrabu prom savam draugam, kas aktīvi spēlē. Visi nav egoisti pasaulē, vajag tikai mācēt atrast labus cilvēkus

Pievienošanās datums
    Mar 2012
    Dzīvesvieta
    Tavā datora monitorā, jeb tev tieši priekšā!
    Ieraksti
    19

Pamata

tas ko Tu te teici par Gungām ir vnk bullshits.
    Man bija tik skaista atklāsme, kā viņš to iegūst... Tu vari nepiesegt sava čoma pakaļu, viņš to nedara atļautā veidā. Un tavi nosauktie "draugi" patiesībā ir multikonti To zinām mēs visi, sauksim lietas īstajos vārdos.

No "draugiem" tu 20k par plāksteri dabūsi, katru dienu vairākas reizes dienā... Forši draugi tev Padomā ar galvu 20k=200zelts

Iečeko izsoles un tad turpini runāt
    1 x Mazais pārsējs 2 19000 5:27:51
    1 x Mazais pārsējs 2 10414 5:10:25
    1 x Mazais pārsējs 2 9800 6:23:00

*Laiki izsolēm var atšķirties, jo es tagad tā pa fikso sametu.
    **Agrāk cipari bija krietni lielāli, bet nu tas aizvien vēl turpinās.
    "Only in combat do you learn who you truly are."

Pievienošanās datums
    Apr 2009
    Ieraksti
    20

Pamata

Beidzat dzit zosis Aly_d Ja vaciesi turpinas rakt tas ZZ zelta atskaites banu dabus vel daudzi.Jo apjomi ir diezgan iespadigi.Vini ir kerusies klat no beigu gala un iet atpakal.Bans nonaks ari lidz tiem kas so eroru izmantoja no pasa sakuma.
    vienkarsi skaisti redzet ka liela dala ka zurkas raka tik sev un nedalijas ar alianses biedriem.
    mes ka uzinajam so eroru, iedevam infu visiem.Lidz ar to serveris mums ir beidzies.bet tirgus gan beidzot ir sakartojies.
    par spekulacija tirgu ar multi kontiem un labiem cilvekiem ka saki tur bans nedraud tas darbojas jau ne pirmo serveri.

Pievienošanās datums
    Mar 2012
    Ieraksti
    3

Pamata

Citāts Oriģināli rakstīja Frego Apskatīt aptauju
    Beidzat dzit zosis Aly_d Ja vaciesi turpinas rakt tas ZZ zelta atskaites banu dabus vel daudzi.Jo apjomi ir diezgan iespadigi.Vini ir kerusies klat no beigu gala un iet atpakal.Bans nonaks ari lidz tiem kas so eroru izmantoja no pasa sakuma.
    vienkarsi skaisti redzet ka liela dala ka zurkas raka tik sev un nedalijas ar alianses biedriem.
    mes ka uzinajam so eroru, iedevam infu visiem.Lidz ar to serveris mums ir beidzies.bet tirgus gan beidzot ir sakartojies.
    par spekulacija tirgu ar multi kontiem un labiem cilvekiem ka saki tur bans nedraud tas darbojas jau ne pirmo serveri.
    da nē, ***** jau izmeta, ka visi nobanoti. un to, ko ierakstīju, ka par vienādu skaitu zeltu 1 nobanots, bet otrs ne, tur arī atšķirība ir tikai pāris min.

Pievienošanās datums
    Jan 2012
    Ieraksti
    80

Pamata

tas ko Tu te teici par Gungām ir vnk bullshits. veci biedri ar šito jau ir saskārušies un zināja nelietot.

T4 versijā var pilnīgi legāli drukāt sudrabu/zeltu. Kā? dabū kādus draugus vai ko, kas reizi dienā ienāk savā kontā, visu uz izsolēm un mauc sudrabu prom savam draugam, kas aktīvi spēlē. Visi nav egoisti pasaulē, vajag tikai mācēt atrast labus cilvēkus
    Cepums tev
    Protams , tur jau nav jāvaino spēlētāji, bet tiem

kuri tai visai šlurai neseko līdzi

Rakstīšanas Noteikumi

• Jūs nevarat veidot jaunus rakstus
  • Jūs nevarat rakstīt atbildes
  • Jūs nevarat pievienot pielikumus
  • Jūs nevarat labot Jūs ierakstus
  •